1 2 3 4 5 6 7

Rozvoz jídla

Nabízíme rozvoz jídel pro firmy i jednotlivce. Cena menu VČETNĚ POLÉVKY se pohybuje od 90 do 150 Kč. Individuální ceny při odebrání většího počtu porcí na jednou nebo u stálých zákazníků.

Více informací

Catering

Nabízíme catering na celém území ČR a SR za příznivé ceny v rozmezí od 200 do 1000 Kč/osoba dle požadavků zákazníka. Záleží pouze na Vašich představách a výběru vhodného menu.

Více informací

Catering

ICFOOD je značka zaručující kvalitní a cenově velmi zajímavé služby v oblasti cateringu. Jsme schopni zařídit catering pro malé svatební hostiny, ale také pro velké firemní party. Zajišťujeme catering pro svatební oslavy, rauty, bankety, garden party či firemní akce. Sledujeme nejnovější gastronomické trendy a proto jsme Vám schopni nabídnout to nejlepší z moderní gastronomie.

Specifikace námi nabízených služeb:

Banket

Banket se koná vždy z nějakého důvodu. Pronášejí se na něm slavnostní přípitky, hovoří se k pozvaným hostům.
Tématické zaměření banketu má velkou škálu možností např.: hudební, filmový, historický, maškarní...
Možností, jak banket pojmout, je mnoho a nabídku těchto služeb neustále doplňujeme a rozvíjíme. Banket se koná v poledne nebo večer. Může jít o oběd nebo večeři.

Gala večeře

Slavnostní večeře uspořádaná u volně rozmístěných stolů. Často se jedná o plesy, zahájení konference či sympozia, svatební hostiny pro uzavřenou společnost atd.

Koktail party

Pořádá se obvykle u příležitosti zahájení jednání, oslav výročí organizací či podniků, zahájení módní přehlídky apod. Toto krátké setkání většinou pořádáme dopoledne nebo odpoledne.

Recepce

Slavnostní forma rautu, se kterou se sektáte hlavně v politických a diplomatických kruzích. Jde především o oficiální přijetí hostů spojené s pohoštěním podávaným vstoje. Recepce se konají také při zahájení nebo ukončení významných společenských a obchodních událostí. Občerstvení na nich se nejčastěji řeší formou samoobsluhy.

Brunch

Dnes velmi oblíbená společenská akce. Slovo brunch vzniklo spojením částí dvou anglických slov: "breakfast" (snídaně) a "lunch" (oběd). Podávají se tak jídla vhodná k snídani, k obědu i ke svačině.

Garden party

Vlastně takový raut v přírodě. Může jít o grill party, pivní party, šašlik party, fondue party i open bar party. Zpravidla se koná v soukromí nebo pro užší okruh pozvaných. Úspěch těchto akcí je závislý na počasí. A tak se vždy snažíme při plánování pohoštění v přírodě zajistit také náhradní prostory pro případ nepříznivého počasí (tzv. suchou a mokrou variantu)

Číše vína

Krátká, zhruba půlhodinová společenská akce pořádaná v rámci větších setkání v přilehlých prostorách. Podávají se především vína, jeden až dva druhy nealkoholických nápojů a jako občerstvení většinou kanapky. S těmi mezi pozvanými koluje obsluha s tácy.

Řízená degustace

Degustace je odborná ochutnávka, při které je posuzována barva, čistota, vůně, harmonie, chuť a řada dalších faktorů, které ovlivňují požitek z daného nápoje. Při volné degustaci sommelier většinou stojí u pultíku, kde zájemcům nalévá vzorky a odpovídá na dotazy. U řízené degustace jsou lidé, většinou sedící u stolů, obcházeni a je jim naléván jeden vzorek po druhém, sommeliér poté každý vzorek společně s lidmi zhodnotí.

Zajišťujeme catering v interieru i exterieru, také u Vás doma nebo v sídle Vaší firmy.Novinky


Úterý, 13.Prosinece 2016 - 15:34

Nová mobilní verze

K vůli pohodlnějšímu objednávání z mobilních telefonů a tabletů byla od 12.10.2016 spuštěna nová mobilní verze internetového obchodu.


Neděle, 7.Července 2013 - 23:02

Objednání jídel !!!

Při objednávce je za potřebí překontrolovat potvrzení objednávky na Vašem e-mailu, který jste zadávali v registraci.
Bez potvrzovacího e-mailu zřejmě objednávka neproběhla úspěšně a jídlo nebude doručeno.


Neděle, 7.Července 2013 - 22:56

Ke stažení jídelní lístek ve formě PDF (Strážnice)

V kategorii rozvoz jídel si nově můžete stáhnout jídelní lístek na celý týden ve formátu PDF.

Více informací